Kredi Kartıyla Bitcoin Almanın En Kolay Yolu (2018)

0

Kredi kartı ile Bitcoin alımı.. Kredi kartı ile BTC almak.. Banka kartıyla Bitcoin alma.. Bitcoin satın alma siteleri 2018.. Kredi kartı ile nasıl Bitcoin satın alırım? Kredi kartı ile Bitcoin Cash satın alma yolları nelerdir? Kredi kartı ile nasıl Ethereum satın alırım? Kredi kartı ile bitcoin alma 2018..

Kredi kartı ile Bitcoin satın almanın en kolay, güvenli ve ucuz yolunu sizler için inceliyoruz.. Bu yazıda kısa ve öz olarak kredi kartı veya debit kartlarla kolayca Bitcoin satın alınabilecek bir siteden bahsedeceğiz.

Bilindiği gibi Cex.io uzun zamandır Bitcoin ve kripto para alım satım hizmetlerine aracılık eden bir şirket. Yaptığı son geliştirme ve güncellemelerle kredi kartı ile Bitcoin satın almayı oldukça kolaylaştırdı.

Site içerisinde hesabınızı onaylattığınızda 100,000 dolara kadar işlem yapmanız mümkün hale geliyor. Hesabınız genellikle kısa süre içerisinde onaylanıyor. Site içerisinde Bitcoin fiyatı ise uluslararası piyasalarla aynı düzeyde seyrediyor.

Bitcoin dışında kredi kartıyla Ethereum ve Litecoin alış satışı yapabilirsiniz. Sitede kredi kartına ek olarak banka transferi ile de para yatırmak mümkün. Site kullanımı ise oldukça basit, ayrıca aşağıda görüleceği üzere trade sayfasında yer alan grafikler ve tablolar oldukça kolay inceleniyor.


Sorumluluk Reddi: Bu makale ücretli bir basın bültenidir. DijitalKriptoPara, yukarıda yer alan bilgilerden ve basın bülteninde adı geçen herhangi bir ürün ya da hizmetle ilgili hasar ya da kayıplardan sorumlu değildir. DijitalKriptoPara, basın bülteninde adı geçen şirketle ilgili okuyucuların kendi araştırmalarını özenle yapmalarını önermektedir.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here