COincome Kripto Para Platformu Neler Sunuyor ?

0

COincome, Teknoloji ve finans alanında inovasyonel çalışmalar yaparak dijitalleşme sürecine öncülük etmekle birlikte bireylerin bilgi düzeyini arttırmak ve kullanımlarını kolaylaştıracak hizmetler sunmaktadır. ‘Gelir Birliği‘ fikrine dayalı olan platformun özellikle dijital kripto para alanında yaptığı çalışmaları ve neler sunduğunu sıralayacak olursak:

 1. Dijital Kripto Para Borsası
 2. Dijital Kripto Para Üretimi
 3. Dijital Kripto Para Piyasa Oluşumu
 4. Dijital Kripto Para Cashback Uygulaması
 5. Affiliate Marketing Gelir Programı

Öncelikle bilmemiz gerekiyor ki: Platformun sunduğu avantajlardan faydalanabilir olmak

için çeşitli ölçeklerde sunulan hizmetlerden birisini satın almak gerekiyor. COincome Platformun sunduğu bu hizmetlerin süresi 24 aydır yani 2 yıl. Şimdi bu beş maddeyi detaylıca inceleyelim:

 1. Dijital Kripto Para Borsası: Kripto para borsasında uzun süre deneyim elde etmiş, bilgili ve disiplinli uzmanlar, Poloniex, Bittrex, Kraken, Binance vb borsalarda alım satım işlemleri yapmaktadır. Bitcoin ve çeşitli altcoinler ile 7/24 çalışma kapasitesi olan COincome platformu elde etmiş olduğu geliri üyeleriyle paylaşmaktadır. Bu gelir oranı aylık olarak %5 – %10 arasındadır yani platform üyeleri 24 ay boyunca bu oranlarda kazanç elde etmektedir.

 2. Dijital Kripto Para Üretimi: COincome platformu Bitcoin, Ethereum, Dash ve Litecoin gibi piyasada çok güçlü bir yapıya sahip olan kripto paraları, bulut madencilik sistemiyle üretimin yapmaktadır. Platform aylık üretilen kripto paraların %50 ‘sini üyelerine dağıtmaktadır. Diğer %50 ‘lik pay ile de bulut madencilik kapasitesini arttırmaktadır. Platform üyeleri 24 ay boyunca çeşitli oranlarda mining (üretim) kazançları sağlamaktadır.

 3. Dijital Kripto Para Piyasa Oluşumu: COincome Platformu, Enigma (ENG), Cardano (ADA) ve Power Ledger (POWR) dijital kripto paralarını desteklemektedir ve bu paraların piyasa oluşumu için çeşitli çalışmalar yürütmektedir. Özellikle de bu dijital paralara daha fazla yatırım yapmaktadır. Platform üyelerine ise bu Dijital Paraları bonus olarak sunmaktadır. Her üç ayda bir bonus dağılımı olmaktadır. Sunulan hizmetlerin 24 aylık bir süresi söz konusu olduğu için üyeler 8 kez bonus dağılımından pay alacaktır. Bu şekilde dağıtılan bonuslar ile üyelerin ENG, POWR ve ADA koin sahibi olması yani yatırım yapılması sağlanmış oluyor. Üyeler dilerse bonus dijital paralarını geçerli bir borsa üzerinden satabilir, dilerse orta veya uzun vadeli olarak muhafaza edip yatırıma dönüştürebilir ve ilerleyen sürede çok daha yüksek oranlarda satışa sunabilirler. Platform üyeleri dünyanın her yerinde bu üç dijital parayı tanıtacak, anlatacak yani ‘tüm üyelerin el birliği ile’ bu üç paranın piyasasını oluşturacağı için belirli bir zaman sonrasında değerlerinde ciddi bir yükseliş olması öngörülmektedir.

 4. Dijital Kripto Para Cashback Uygulaması: Coincome platformu, geliştirmekte olduğu özel bir uygulama ile desteklemiş olduğu ENG, POWR ve ADA dijital kripto paraların alışverişlerde kullanımını yaygınlaştırmayı hedefliyor. Platform üyeleri, anlaşmalı ticari alanlardaki alışverişlerde bu uygulamadaki dijital paraları kullandıkları zaman CashBonusu (Geri Dönüşüm Bonusu) kazanmaktadır. Bu vesile seçilen ve desteklenen dijital paraların piyasa oluşumunda hem ciddi bir katkı hem de ticari alanlara indirgenmesinde ciddi bir destek sağlanmış olunacak.
 5. Affiliate Marketing Gelir Programı: Coincome Platform üyeleri, satın aldığı hizmetleri başkalarına tavsiye ederek Affilite Marketing programında sunulan ekstra kazançları elde edebilirler. Bu gelirler sırası ile:
  • Referans Geliri: Hizmetleri başkasına tavsiye ederek kazanç elde etmek.
  • Network Geliri: Oluşan ekip cirosuna bağlı olarak belirli oranlarda kazanç elde etmek.
  • Kariyer Bonusu: Belirli ciro hedeflerine bağlı olarak elde edilen kazançlar.

Tüm Dünya’da “El Birliği ile Gelir Birliği” oluşturmak gayesi olan, COincome Dijital Kripto Para Platformunun, üyelerine özel kripto para borsa hizmeti sunmak ve kendi dijital kripto parasını çıkartmak gibi hedefleri de vardır.

COincome Platformu Hakkında Daha Fazla Bilgiye Sahibi Olmak Aşağıda ki Sunumu İnceleyebilir ve Sunduğu Avantajlarından Faydalanmak İsterseniz Aşağıda ki Link Üzerinden Üye Olabilirsiniz.

 

 

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here