Kazakistan’da Dev Madencilik Projesi: Mining City

0

Konumuz dünyanın en değerli para birimi olan Bitcoin ve üretimiyle ilgili olacak. Öncelikle bir hatırlatma yapmak istiyoruz, Bitcoin nedir, nasıl üretilir, kime aittir, arka planda ki güvenilirliği nedir gibi durumları ilk defa duyuyorsanız “Yeni Başlayanlar İçin 12 Maddelik Bitcoin Başlangıç Rehberi” ni okuyunuz.

Bitcoin üretmenin yani mining yapmanın da bir kaç alternatif yönetimi var. Bunları “Kripto Para Üretim” sayfamızdan inceleyebilirsiniz. Fakat bu bölümde sizler için en kolay olanı göstermek istiyoruz.

Eğer ev veya iş yerinizde madencilik için gerekli donanım, elektrik ücretleri ve diğer zorlu aşamalar ile uğraşmak istemiyorsanız başka bir alternatif daha var Cloud Mining yani Bulut Madencilik sistemi. Kripto para madenciliği yapan güçlü ve güvenilir şirketlerden üretim cihazı kiralayarak madencilik yapabiliyorsunuz.

Nasıl mı?
Cihaz kiralamak için öncelikle ciddi bir piyasa araştırması yapıyorsunuz. Bu araştırmada en çok dikkat etmemiz gerekenler: Cihazların markası, üretim verimliliği, alt yapı gücü, şirketin kurumsal olması ve güvenilirliği. Bu dört unsuru dikkatlice araştırıp sunulan bilgilerden tatmin oldu isek o şirketten cihaz kiralama yapabiliriz. Piyasa da bu şekilde hizmet veren bir çok şirket var. Kiralama hizmet bedelleri ise her şirkette değişmektedir. Kiralama bedelleri ortalama 250 $, 500 $ ve katlarına denk geliyor. Kiralama süresi olarak ise 12 ay, 24 ay, 36 ay gibi seçenekler sunulmakta. Bütçenize en uygun olanı tercih edebilirsiniz. Ödeme yöntemi olarak ise genelde Bitcoin kullanılmaktadır.

Bulut Madencilik İçin Size Bir Tavsiyemiz Var!
Uzun süredir araştırma yaptığımız ve bulut madencilik alanında hizmet veren bir şirketi sizlere tavsiye ediyoruz. Bu şirketin adı MINING CITY. Türkçesi Madencilik Şehri demek.

Mining City Nedir?
Mining City’ye Bitcoin Madenciliği İçin En Heyecan Verici Yere Hoş Geldiniz!

Mining City, güçlerini bir araya getirmek ve Bitcoin üretmek isteyen insanları bir araya getiren bir girişimdir. 2018 Haziran ayında Kıbrıs’ta Polonyalı bir girişimci tarafından kurulmuştur. Mining City’nin Bitcoin üretim tesisleri dünyada elektriğin en ucuz olduğu 4. ülke olan Kazakistan’da dır. Mining City; Kurmuş olduğu Bulut Madencilik sistemiyle bizlere teknik bilgimiz olmasa bile Bitcoin üretim olanağı sunmaktadır.

Bitcoin, blockchain teknolojisinin dinamik gelişiminin arkasındaki harekete geçirici güç olan dijital para birimidir ve bir çok insan küresel finansın geleceği olacağına inanmaktadır.

Bitcoin elde etme sürecine madencilik denir. Mining City yatırımcıların dijital para birimi çıkarabileceği ve aynı zamanda madencilik yapmak isteyen diğer insanlarla ağını genişlete bildiği bir projedir. Kısaca bizlere “Biz madencilik gücü sağlar, teknoloji ve bakımı hallederiz, size Bitcoin ödülünü almak kalır!” diyor.

Bitcoin’ler nereden geliyor? Kağıt parada, devlet paranın ne zaman basılacağına ve dağıtılacağına karar verir. Bitcoin’in merkezi bir yönetimi yoktur. Merkezsizleştirilmiştir, özgür ve kolayca erişilebilir bir paradır.

Bitcoin satın alabilirsiniz ama aynı zamanda üretebilirsiniz de. Madenciler, matematik problemlerini çözmek için özel yazılım kullanan özelleştirilmiş bilgisayarlarla, her bir bloku çözmelerinin karşılığında belirli bir sayıda bitcoin alır. Bu, bitcoin üretmek için akıllıca kurgulanmış bir stratejidir çünkü aynı zamanda daha fazla insanın madencilik yapmasını da teşvik eder. İlaveten, Bitcoin madencileri işlemleri onaylayarak Bitcoin ağının güvende tutulmasına yardımcı olurlar. Madencilik, Bitcoin ağını istikrarlı, güvenli ve emniyet içinde tutmanın önemli ve ayrılmaz bir parçasıdır.

Sizde kiralama planlarımızdan birini seçerek, belirli bir oranda ve belirli bir hızda bitcoin çıkarmanıza imkan sağlayan hızı/gücü tedarik edersiniz. Hız, madencilik bilgisayarlarının özelliklerine bağlıdır. Faaliyetlerimiz için her zaman en yeni ekipmanı sağlamak için çabalarız, bu nedenle mevcut olan en hızlı bilgisayar gücünü sağlamak ve böylece madencilik sürecini geliştirmek için elimizden geleni yapıyoruz.

Madenciliğin yanı sıra sadece madencilikten elde edilen geliri desteklemek için bir öneri/tavsiye planı da sunuyoruz. Mining City Web sayfamızdan tavsiye kazancı olan marketing plan hakkında daha fazla bilgi edinebilirsiniz.

Bu güçlü alt yapı dünyanın en güçlü partnerlerinin bir araya gelmesiyle oluştu; Btc.com ve Minebest.com gibi…

SİZDE GÜNLÜK ÜRETİME ŞİMDİ BAŞLAYABİLİRSİNİZ:
Bitcoin üretmeye şimdi başlayın!
Mining City ‘de sözleşme süresi: 1100 gün yani kiraladığınız cihazlar 1100 gün üretim yapmaktadır. Ekipman olarak ise son teknolojik cihaz olan “WhatsMiner M21S” tercih edilmektedir.

Minign City Şirketine Nasıl Kayıt Olunur?
Cihaz kiralayabilmek için öncelikle web sitesine kayıt olmamız gerekiyor. Mining City şirketi Türkiye için de yeni hizmet vermeye başladı fakat kısa zamanda binlerce kişi tarafından tercih edilmiştir. Sizde BURADAN KAYIT OLABİLİRSİNİZ: MINING CITY REGISTER.

Çok basit bir şekilde formu dolduruyoruz. Kayıt olduktan sonra Mail adresimize bir link geliyor. Onu tıklayarak mail adresimizi onaylıyoruz. Mail bazen önemsiz listesine düşebiliyor, dikkat etmenizde fayda var.

Kayıt aşaması tamamlandıktan sonra, giriş yapıyoruz ve karşımıza çıkan sayfada kiralama seçenekleri mevcuttur. Satın almak istediğimiz hizmeti seçip ödeme yapıyoruz.

Hizmet Seçenekleri:

Yukarı da ki herhangi bir kiralama hizmetini satın almak için “Buy Now – Şimdi Satın Al” butonunu tıklıyoruz. Açılan pencere de ödemeyi gerçekleştirmek için gönderilmesi gerekli olan BTC miktarı ve Blockchain – BTC adresi veriliyor. Ortalama 30 dk içerisinde o adrese belirtilen miktarda ki Bitcoin transfer edilmiş olmalı. İşlem bittikten sonra çok hızlı bir şekilde onay veriliyor ve Bitcoin üretmek için ilk adımı başarı ile tamamlamış oluyorsunuz.

Bitcoin üretmek Mining City ile neden daha güzel, neden güvenli ve neden daha avantajlı ?

Bu projede;
•Bulut madenciliğinde hiçbir bilginiz olmasa bile gelir elde etme imkanı sağlaması.
•BTC.com lisansı ( Bu lisansı alabilmeniz için 20.000 üzeri makinanızın çalışıyor olması lazım)
•Kendini marketing sektörüne açması.
(Küçük yatırımcılara bile üretim imkanı sağlaması)
•Benzersiz marketing kazanç plânı.
•Devletle 5 yıllık elektrik güvencesi. (Belgeli, ıslak imzalı ve şeffaf)
•Üretim tesisini ve daha fazlasını şeffaf olarak göstermesi.
•Sigortalı olabilmemiz. (Checkpoint.com tarafından)
•Üretim makinalarında son teknoloji ve sabit fiyat avantajı.
•Minebest ile ortaklık.
•Minebest’in koşullara elverişli madencilik ekip cihazlarını badındıran kendine özel yaptığı konteynırlar.
•Kazakistan konumunun avantajları.
•Kışın -35 40’larda bile elverişli üretim.
•Minebest Ceo’sunun Amazon’da ürün üreten, teknoloji üreten profesyonel birisi olması ve 2015’ten bu yana mining üzerine çalışmalar yapması.
•Yatırımcısına 1100 gün boyunca üretim taahhütü.

Şimdi Bitcoin üretme zamanı !


Sorumluluk Reddi: Bu makale ücretli bir basın bültenidir. DijitalKriptoPara, yukarıda yer alan bilgilerden ve basın bülteninde adı geçen herhangi bir ürün ya da hizmetle ilgili hasar ya da kayıplardan sorumlu değildir. DijitalKriptoPara, basın bülteninde adı geçen şirketle ilgili okuyucuların kendi araştırmalarını özenle yapmalarını önermektedir.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here