ABD’li Milyarder Yatırımcı Tim DRAPER İstanbul’daki Konferansa Katılacak!

0

Tesla, Skype ve Hotmail’in ilk yatırımcılarından, Donald Trump’ın Amerikan finans sisteminin kripto para regülasyonları ile ilgili danışmanlık istediğiTim DRAPER da, Blockchain Economy İstanbul Summit’in ana konuşmacıları arasına katıldı!

Teknoloji milyarderi ve Bitcoin yatırımcısı Tim DRAPER, 2014’te yaptığı 40.000 adet bitcoin yatırımı ile biliniyor. Aynı yıl, bir Bitcoin’in ‘’3 yıl içerisinde 10 bin doları aşacağını’’ doğru şekilde öngörmüş, öyle ki 2017 yılının Aralık ayında bir Bitcoin fiyatı 20 bin dolara yaklaşmıştır. Yakın zamanda ise bir Bitcoin fiyatının 2022’ye kadar 250.000 dolara yükseleceği tahmininde bulunmuştur. DRAPER, 5 yıl içinde de tüm dünyada yalnızca kripto paraların kullanılacağını ifade ediyor.

Ortadoğu’nun en büyük Blockchain ve kripto para konferansı ‘’Blockchain Economy İstanbul Summit’’in konuşmacıları arasında Tim DRAPER yanı sıra, Wall Street Analisti Tom LEE, Liberland Cumhuriyeti Cumhurbaşkanı Vit JEDLICKA, IOTA co-founder Serguei Popov, Malta hükümetinin Blockchain danışmanı Cal Evans  gibi önemli isimler ve analistler bulunuyor. Bitcoin fiyatının aşağı doğru gerilediği dönemde, bu durumu bir fırsat olarak değerlendirebilir; Bitcoin’in erken dönem yatırımcısı Tim DRAPER’ın analizlerinden birebir faydalanabilirsiniz. 20 Şubat 2019’da İstanbul Haliç Kongre Merkezi’nde gerçekleşecek konferansta şimdiden yerinizi ayırtın!

“Blockchain Economy İstanbul Summit”

Mekan: Haliç Kongre Merkezi, Istanbul

Tarih: 20 Şubat 2019

Website: https://www.blockchaineconomy.istanbul/CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here